ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

חינוך

 

 

חינוך בפורומים:

 • מחלקת חינוך והדרכה
  0
 • צריך לראיין
  תושבי ישראל צריכים לדעת מי גר ליד. זה לא קשור לשמאל או לימין זה קשור לאנושות. השכנה שלי זה לא חנאן ``הבובה אלף`` עשראווי שמדברת אנגלית יפה אלא רוצחת בדם קר שגדלה על בסיס חינוך של חנאן עשראווי.
 • ווישי
  חוץ מזה שהשיר יפה, והסוף מעולה, זה עוד כמה שנים יועבר בשיעורי חינוך ברחבי הארץ. תשלח את זה למעריב לנוער ואולי הם יסכימו ``כי זה חינוכי`` עאלק. אבל זה מעולה! אוהבת, יעללה.
 • הקיבוצים.......
  ובנתיים רק מהקיבוצים יצאו מרגלים בשביל אויבינו.זה מראה שאין להם ערכים ועקונות ואיןבקיבוץ שום חינוך עם ערכים. בקשר לאדמות שהקיבוצים רוצים למכור,המדינה היא שנתנה להם את האדמות כדי שיתפרנסו אך עכשיו הם רוצים להרויח כסף מאדמות שאינן שלהם וזוי גניבה ושחיתות לאור יום. כל הכבוד לאריאל זילבר שאמר מה שאמר.
 • אל תתעסק איתי,כי .....
  עד עכשיו כיבדתי אותך כבן אדם,אני לא צריכה לקבל הדרכה או חינוך כלשהו ולא בטח ממך!מה זה ``חזרתי לעצמי``? מה פשעתי????הבהרתי אמש את עמדתי טוב!אני לא צבועה או מזויפת,ככה אני וטוב לי מאוד כלפי עצמי! ציפית לא ציפית,זה לא עיניינך,אינך מסוגל לקבל אנשים כמו שהם!מי אתה חושב שאתה בכלל?בא להטיף מוסר בכל חצי שעה,אתה משליח את בעיותך האישיות על האנשים שכאן, לא מסוגל לקבל בקורת כלשהי,ומתבשל במיץ של עצמך. ד כבר!!עברת את גבול הטעם הטוב! ולא רק זה,אתה גם כפוי טובה!שכחת שכשההית בדילמה ובדיכאון על חברך הטוב,שכולם הגיבו לבקשתך,לא משנה מה כתבו, אבל לכולם היתה כוונה לעזור.את זה אתה שוכח מהר,וגם במשבר האחרון היו לא מעט שפירגנו לך ועמדו לצדך. מה?אסור להגיד לך את האמת בפרצוף?כניראה שמתאים לך סוג אנשים שמלקקים,שלובשים מסכות,שמסתירים את האמת.אז אני לא מאותו סוג אנשים וצר לי לאכזבך על כך. לא כייף להכנס לפורום וליראות הודעות מדכאות כל חצי שעה, ונכון שזאת בימה להתבטאות חופשית וזכותו של כל אחד לכתוב ולהגיב, כפי שהוא רואה זאת לנכון,אבל כמוך כמוני וכמונו.תכבד זאת. שמענו פעם,פעמיים שלוש,אתה גולש ונסחף לפסים אישיים.זכותנו להגיב שזה לא מוצא חן בעיננו. ובשורה האחרונה,איתי אישית אל תתעסק,ואל תטיף לי מוסר,כי אז באמת...אלמד אותך שיעור על טריפה מה זה.
 • זוכרים את רק לא שס רק לא שס?
  ובכן אהוד ברק החמיץ ברוב טפשותו הזדמנות היסטורית לשנות את עתיד המדינה הזאת בכך שהיה שומע לקול העם שבחר בו במקום לשמוע לעצת (אחיתופל) היועצים שלו ולהודיע שבמקום שלום עם סוריה ושלום עם הפלשתינים הוא הולך לעשות צדק עם החברה הישראלית ולהפריד את הדת מהפוליטיקה. אל נא נטעה בחלקלקות הלשון ובמתק השפתיים של שרי שס וחברי הכנסת שלה. המפלגה הזאת שונאת אותנו החילוניים. הם בזים לכל מה שחילוני ולא יהססו ביום פקודה. כמי שגר בתוך מעוז של שס ומעורה באנשיה אני יודע שזה רק עניין של זמן המטרה של שס ברורה להפוך את מדינת ישראל לארץ ישראל. משמע ששס בסוף תהייה אוטונומיה בתוך מדינת פלשתין עם שלטון עצמי עם מע` חינוך פרטית שירותי קהילה כמו רשות שידור פרטית קופת חולים פרטית וכד`. רבותי החברה הישראלית מחסלת את עצמה.ואתם אזרחי ישראל החילוניים והדתיים הלא מזוהים עם החרדים ישנים שנת ישרים ולא שמים לב למהפכה החרדית המתרגשת עליכם. אהוד ברק חייב היה לנצל את סמכותו כראש ממשלה ולהוציא את התנועה הזאת מחוץ לחוק. הנה לינק לאתרון קטן שכתבתי חודש לאחר שנבחר ברק לשלטון. המסמך הזה מצמרר ומזעזע היום עוד יותר מכיון שהוא מתאר כרוניקה של התפתחות עתידית ביחס לגורל מדינת ישראל כמדינה חילונית ריבונית יהודית. http://www.swingerland.com/pol ניתן לצפייה מאקספלורר 5 ומעלה.
 


 


 • הפעם הגזמת..קרא בעיון..
  אני חילוני בדיוק כמוך אוכל סטייקים לבנים אולי יותר ממך ועוד אוסף כזה של הפחדות סרק לא שמעתי מימי ממה אתה מפחד ? שתהיה מערכת חינוך עם הדגשים שונים? ובתי ספר של רמת אביב ג` זו לאמערכת חינוך אוטונומית ? מה,לא ממנים שם חוגים מה לא כדי לתת חינוך מסוג אחר לעשירים? קח את ארצות הברית כדוגמא חופש פולחן,וחופש חינוך ומה לא.. יש גרעין משותף לכולם לאומי כאילו אבל יותר מחצי מהתכנים שונה מבית ספר אחד למשנהו אותו הדבר פה כל זמן שמשרד החינוך ישמור על גרעין של משותף בתוכניות הלימודים בכל רשתות החינוך ולגבי היתר-שאיש איש ילמד לפי טעמו אז אין יותר טוב מזה אנחנו לא צריכים שטנצים של חברה הומוגנית מי שרוצה ללמוד על משה בתיבה עשר שעות בשבוע שילמד ואתה שלח את ילדיך לבי``ס לאומנויות למשל מה רע ? מרק.
 • חופש פולחן כן אבל לא על
  משלם המיסים הישראלי החילוני והדתי. רשות אל המעיין חינוך פרטי וראשות שידור פרטית הממומנים על ידי אזרחי ישראל? ואתה עוד משווה את זה לארצות הברית? אזרח אמריקאי היה מוכן לממן מימון עיי מיסים כתות מיסיונריות? הגזמת. חינוך רק ממלכתי לכולם כמו הפבליק סקול בארהב מי שרוצה חינוך פרטי שישלם מכיסו. דרך אגה אני חילוני וגם צמחוני.
 • אז פה ממנים ,ויש עוד מאה ארצות שכן
  מה קשור ? ונכון להיום הרי יש חינוך ממלכתי דתי ממומן של המפד``ל.. מישהו התנגד לזה בעבר ? אגב,רוצה סטייק לבן מחסה ? מרק.
 • מורן
  אחלה נושא מה אגיד ומה אומר.. אבל.. על חלק אני יענה.. אז ככה גיל ההתבגרות..תגדירי.. תיראי אני לא חושב שבגיל 16 17 כדאי לקיים יחסים הבן אדם לא מספיק בוגר ובגיל הזה ההורמונים מתחילים לרוץ.. יש לחץ מהחברה ע``י שאלת ה``נו..אז עשית את זה כבר``? לדעתי האישית מין זה בא כחלק משולב (ואני אסביר) כחלק ממערכת יחסים אני חושב שזה צריך באמת לבוא מאהבה.. לא רק לסיפוק אישי אלא הרבה יותר לסיפוק הצד השני כי באהבה אמיתית רוצים בעיקר שהצד השני יהיה מאושר.. וכאשר הייחסים באים מתוך מחשבה זאת הם גם הרבה יותר מושקעים אבל כדי לחשוב בצורה זאת על הבן אדם להיות בוגר בנפשו.. לכן לא הכי כדאי לקיים ייחסים בגיל ההתבגרות כמו כן כידוע בגיל זה עדיין חלים בגוף שינויים פיזיים וקיום יחסים יכול להזיק.. זהוי בערך דעתי אם יש שאלות יותר ספציפיות תשאלי אבל.. לא מבטיח לענות :-) ליטון >ברגע של חינוך מיני< :-)
 • עוד תשובות:
  א. לא ב. קונדום, גלולות, דיאפרגמה, תרסיס קוטל זרע (מי הגיע ליותר מדי שיעורי חינוך מיני השנה?). ג. רק אחרי החתונה!! (וזה מחייב בערך 30+) ד. לא הבנתי. איזה אפשרויות עוד יש חוץ ממין בזוגיות? אורגיות? אוננות? בטח התכוונת לזוגות קבועים, וסתם עשיתי צחוק מעצמי. ה. שעמום. ו. אני בת 17 ז. ואני שונאת לענות על שאלונים. ח. אבל אני אוהבת לכתוב אותיות עם נקודות. ט.י.כ.ל.מ.נ.ס.ע.פ.צ.ק.ר.ש.ת.
 • בקשר לחינוך ותרבות דיבור
  הנה החריגה הראשונה- 3 ימים התנהגתם כולכם כבני תרבות לא גידפתם לא קיללתם והיה נעים לשם שינוי. ולכן עדיין נשארתי כאן.(אולי למגינת ליבם של כמה גברברים:) הנה הסימנים המבשרים את תום האביב שהיה כאן. מחנה חינוך .ריכוז, ועוד המלצות שלא מקומן כאן.עוד רגע והרוחות תתלהטנה ושוב נגיע לאין מוצא.זוכרים? אז למה לכם ,דברו רק לגופו של ענין וויכוח .לא יותר נעים? ואל תתנו המלצות אישיות לא לאשפוזים ולא למחנות. הימים האלו של הפורום,מקווה בכל ליבי כבר מאחורינו.
 
 

 
Copyright©1996-2022, תפוז אנשים בע"מ