ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

מתכון

 

 

מתכון בפורומים:

 


 


 • מתכון לאיטריות סיניות
  אני מחפשת מתכון לאיטריות מוקפצות עם ירקות (+/-נתחי עוף) כמו הטעם של המנה הזו במסעדות הסיניות. לא הצלחתי לשחזר את הטעם למרות כל מה שניסיתי. בתודה...
 • גלים.
  גלים של אופטימיות לא ברורה נחתו עלי ליום יומיים, גל נעים ומעודד שפינה את העננים הצידה כדי להראות לי שאי שם למעלה יש נקודת אור קטנה המחכה לי, שאשיג אותה ואמשוך עצמי מעלה. ובין כל הגלים הנעימים, הלא ברורים, יש ריח מוכר של עבר והווה מצחינים בתערובת של מציאות, ממש מתכון מהסרטים. אולי המציאות חזרה לתודעתי? שלוחות קטנות של עשן מעיקות עלי לפתע, מגיחות משום מקום, מציצות לוודא שחזרתי לסורי ושאני לא שמחה מדי. מוודאות שאני לא הופכת לאדם אופטימי בטעות, או חלילה מאושר מעט. כל כך צפויה הייתה הנחיתה לקרקע, כל כך ברורה מראש. איך לרגע טעיתי והתמסרתי לטעמו הטוב של האושר הרגעי? איך יכולתי לתת לעצמי לרחף, בידיעה ברורה מראש שבשלב מסוים האויר יפסק ואני אפול הישר לקרקע, פצועה ושותתת דם. לא יודעת מה קורה, יותר מדי שינויים, יותר מדי ציפיות, הרבה יותר מדי אכזבות. משהו חזק מושך אותי למטה, חזק ממני, רצון עז ליפול עד למטה רק כדי ללמד את עצמי לקח, שלא לעלות כל כך למעלה סתם ככה. הרי רק לפני שעתיים ישבתי מחויכת ועודדתי מישהו אחר, מה קרה שאני הפכתי קורבן פתאום? קורבן של עצמי, של הנפש האומללה של שמתעקשת להלקות עצמה על שום דבר. לא מבינה למה. למה אני מתעקשת להשאר כל כך למטה, בקיום הפתטי של המציאות השחורה שלי, רק כדי לראות אולי מחר יהיה יותר טוב. למי אכפת מה יהיה מחר? לא מעניין אותי מה יהיה מחר, אם יהיה טוב שאחרים יהנו, אם יהיה רע אז טוב שהלכתי. רק אתמול נאמתי ארוכות עד כמה לא צריך לחפש משמעות, כמה המשמעות נעלמת כשמחפשים אותה. כמה נכון. וכמה שאני לא מסוגלת להקשיב לעצמי כרגע. לא מסוגלת להקשיב, להסתכל, להכיר בעצם קיומי האירוני. כשעוד הייתי עובר, כמעט והוציאו אותי. כמעט ולא נולדתי. כמעט וחסכו ממני קיום חסר טעם. כמעט. לבסוף נולדתי וכולם בחדר הלידה בכו מאושר. אני חושבת שאני פשוט צרחתי שם על העובדה שבכלל הוציאו אותי. אבל הם הוציאו אותי, והנה אני פה, חופרת ונוברת במהות הקיום שלי. כמה פתטי.
 • מתכון
  אני מחפשת מתכון למרק שעועית! :-)
 • טעמים
  האתר כרגע בהרצה, לכן יכול להיות שלא מופיעים כל המתכונים, ואני מניח שחיפשת לפי ההנחיות. בכל מקרה, צייני איזה מתכון את מחפשת ומאיזו תוכנית, ואנסה להשיגו.
 • יש למישהו מתכון של בצקניות?
 • קובה בבקשה
  למישהו יש מתכון טוב לקובה עירקית? (המטוגנת, לא זו של המרק).
 
 

 
Copyright©1996-2022, תפוז אנשים בע"מ